Výhody 

Logo-duovac

Výhody - DuoVac

 Sací agregát je z hlediska pořizovací ceny nejnákladnější položkou. Proto je nutné jeho výběru věnovat náležitou pozornost. Neméně důležité jsou však i ostatní součásti centrálního vysavače. O kvalitě centrálního vysavače Duo Vac se Vás nyní budeme snažit přesvědčit.

- Kanadská značka s dlouholetou tradicí vyznačující se kvalitou a velmi nízkou hlučností jednotek. 
- Vysoce spolehlivé americké motory s tangenciálním výfukem umožňující optimální chlazení motoru.
- Uchycení motoru ve speciálním pouzdře snižujícím přenos vibrací a hluku. Jedny z nejtišších agregátů na trhu.- Celokovová konstrukce jednotky vč.odpadní nádoby dobře odvádí teplo a zabraňuje hromadění prachu  vlivem statické elektřiny, což zjednodušuje údržbu.
- Velká odpadní nádoba( 36 litrů ) s oválným tvarem zvyšující efekt cyklonové separace a snižující četnost vyprazdňování.- Dalším velice důležitým parametrem pro výběr sacího agregátu je filtrace. Výkonný motor se špatnou filtrací nebude mít optimální životnost stejně jako motor, který musí překonávat odpor vícenásobných filtračních systémů. U centrálních vysavačů Duo Vac je řešena filtrace pevným středovým filtrem v kombinaci s cyklónovou separací  - DuoFibre Quick - větší nečistoty se oddělují cyklonem a menší zachytává snadno demontovatelný filtr. Vytvořené cyklonové proudění kroužící okolo filtru provádí zároveň jeho čištění. Přefiltrovaný vzduch je následně odváděn mimo sací agregát. Materiál filtru je speciální třívrstvá tkanina Heurecon. Výsledný efekt této filtrace je účinnost 97,5%, což znamená, že filtr propustí částice pouze menší než 1 µm. Velice podstatnou výhodou je rovněž samotná údržba filtru. Každý filtr je totiž nutné občas vyčistit. Údržba filtru sacích agregátů Duo Vac je velice jednoduchá a zvládne ji i zákazník sám. Není tedy nutné na výměnu nebo čištění filtru volat servisního technika.


Při výběru centrálního vysavače je důležité také to, aby byl sací agregát vyroben z kvalitního materiálu. Všechny sací agregáty Duo Vac jsou kovové, což zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a zejména zabraňuje působení statické elektřiny.

Jako další technickou výhodou centrálních vysavačů Duo Vac jsou originální vysavačové zásuvky, které byly vyvinuty přímo ve spolupráci s firmou ABB. Nabízeny jsou ve všech barevných kombinacích v řadách Time a Element.


Správně navržený centrální vysavač Duo Vac bude svým zákazníkům spolehlivě sloužit a zaručeně zajistí svým uživatelům nejen efektivní úklid, ale rovněž jim výrazně sníží náklady na tuto ne vždy zcela oblíbenou činnost.